Wydawnictwo Ikona przedstawia ofertę dotyczącą albumu "Kościoły Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej"  Tom  II, który po wielu miesiącach przygotowań jest już w fazie finalizacji i będzie dostępny pod koniec czerwca 2012 roku.

Image
fot. 2011, naszewycieczki, BAZYLIKA ŚW. JANA CHRZCICIELA w Szczecinie

 

Podstawowe cechy albumu:
− twarda oprawa, kredowy papier, reprezentacyjny format B4 (24 x 32 cm)
− bardzo duża objętość – ponad 300 stron prezentacji
− szeroki opis wszystkich kościołów parafialnych i filialnych archidiecezji – (w prezentowanym tomie zawarte są następujące dekanaty: Golczewo, Goleniów, Gryfice, Kamień Pomorski, Nowogard, Świnoujście, Trzebiatów, Wolin, Resko - łącznie 187 świątyń wraz ze specjalnie na tę okazję wykonanymi zdjęciami (wraz z podpisami)
− blisko 1000 zdjęć prezentacji obiektów, wnętrz, detalu, architektury
− usystematyzowany układ wszystkich kościołów
− tłumaczenie na język angielski i język niemiecki w jednej publikacji
− słowo wstępne Arcybiskupa Metropolity Szczecińsko-Kamieńskiego.

 

Jesteśmy jedynym wydawnictwem w Polsce zajmującym się takim opracowaniem zabytków (których ilość w Polsce po II wojnie światowej znacząco zmalała), a dzięki temu, że album nie będzie dostępny w księgarniach i dostarczymy go Państwu osobiście bezpośrednio po wydaniu,  jego cena wynosi tylko 70 zł za egzemplarz (wraz z podatkiem VAT). Płatności dokonają Państwo dopiero na początku lipca, w ciągu 14 dni od doręczenia. Album z pewnością będzie doskonałą  wizytówką Państwa regionu przy okazji różnego rodzaju spotkań i wydarzeń. Nie bez znaczenia jest fakt pokazania wszystkich świątyń, nie tylko najznamienitszych, ale także tych, które są zwyczajowo pomijane z racji wielkości czy umiejscowienia.
Nakład albumów będzie ograniczony, lecz poprzez złożenie zamówienia już teraz, otrzymują Państwo gwarancję nabycia pożądanej ilości albumów.

 

W przypadku składania zamówień prosimy powołać się na Stowarzyszenie Nasze Wycieczki.
Z poważaniem,Tomasz Kulpa
tel. 531 855 507
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wydawnictwo Ikona, ul. Kossaka 72, 85-307 Bydgoszcz

zdjęcie: BAZYLIKA ŚW. JANA CHRZCICIELA w Szczecinie