Słynny czeski ośrodek narciarski zaprasza na nowy sezon zimowy.

 

Image
Spindleruv Mlyn

 

Podczas imprezy Ski Opening 13.-15.12.2013 na turystów czekają liczne atrakcje, zabawy dla dzieci i wieczorny pokaz mody. Od piątku do niedzieli narciarze będą mogli korzystać z atrakcyjnej oferty cenowej. W piątek za jednodniowy karnet zapłacimy zaledwie 50 koron, w sobotę i w niedzielę jednodniowy karnet będzie kosztował 500 koron/dzień. Dzieci do lat 6 przez cały sezon jeżdżą bezpłatnie.

Image
Spindleruv Mlyn

Sobotni program imprezy z pewnością spodoba się rodzinom z dziećmi. Na najmłodszych czekają zawody na śniegu, dyskoteka i spotkanie z samym Karkonoszem. Wieczorem na Świętym Piotrze odbędzie się Kässhborer Show czyli jazda synchroniczna ratrakami i skuterami, a także pokaz mody i wspaniałe fajerwerki.

Image
Spindleruv Mlyn
Lubiany przez polskich narciarzy ośrodek Szpindlerowy Młyn wprowadza w tym roku specjalne rodzaje karnetów.  Zakupić tu można karnet zwrotny, który w sezonie kosztować będzie 850 CzK. Jeśli zwrócimy karnet w ciągu dwóch godzin, otrzymamy zwrot 280 CzK. W przypadku zwrotu karnetu po 4 godzinach korzystania otrzymamy 170 CzK. Nowością jest przenośny karnet dla rodziców za 900 CzK. Po doświadczeniach z poprzednich sezonów, Szpindlerowy Młyn wprowadza karnety o nazwie "10 dni w sezonie" oraz "15 dni w sezonie". Ceny tych karnetów wahają się w granicach 6000 - 8000 CzK. Można je wykorzystywać z przerwami przez cały sezon. Jedną z najważniejszych nowości w tutejszym ośrodku jest poszerzenie tras zjazdowych - czerwonej i czarnej na Medvědínie, na niemal całej długości. Trasa czerwona jest obecnie jedną z najszerszych tras zjazdowych w Czechach.


Uwaga, konkurs!

Zapraszamy do udziału w konkursie (do 8 grudnia 2013), do wygrania pobyt w Szpindlerowym Młynie. Informacje na stronie: zima.czechtourism.com, www.facebook.com/czechrepublic

2013.11.25.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież