Przekazujemy dobrą nowinę :-) Zmiany na naszej stronie. Gruntowna modernizacja. Sporo pracy i stresu, więc jest spore zmęczenie, ale mamy satysfakcję, że udało się przeprowadzić dość skomplikowaną operację. Przeprowadzone w latach 2005-2014 ankiety podsumowaliśmy i można je wszystkie zobaczyć na naszej stronie.

Forma artykułów nie uległa zmianie, ale zakończyliśmy używania "twardej spacji". Od teraz zaczną się pojawiać "w", "i", "od" itd. na końcach wierszy i coś co jest błędem i razi w druku, musi nam być obojętne w internecie. Takie czasy. 

Mamy teraz nowe możliwości więc dodaliśmy dodatkowe wyszukiwanie ciekawych miejsc poprzez etykiety, lepsze ustawienie komentarzy, płynne przechodzenie do następnego artykułu w danej kategorii i przymierzamy się do wprowadzenia jeszcze innych udogodnień oraz map jak np. w artykule Dolina Miłości.

 

Cały czas sprawdzamy czy nic nam nie uciekło. Widzimy, że w efekcie modernizacji niektóre linki przenoszą nas na Górę Chełmską, albo Bazylikę w Kołobrzegu, a miały nas przenieść gdzie indziej. Sukcesywnie poprawiamy każdą stronę. Gdyby zdarzyło nam się pominąć coś ważnego, prosimy nas powiadomić: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jest to żmudna praca, ale przy okazji można spojrzeć na wcześniejsze artykuły z perspektywy 2014-ego roku i poprawić te, które tego wymagają. Do tej pory dzięki pracy społecznej członków udało nam się przeprowadzić w/w działania z sukcesem. Wiemy, że dzięki wspólnemu zaangażowaniu szybko zakończymy proces modernizacji i wszyscy będziemy mogli spokojnie pójść na rower :-).

Redakcja Nasze Wycieczki